Aktualności

Wakacyjny pociąg do Krynicy

Od 24 czerwca do 2 lipca a następnie w każdą sobotę i niedzielę wakacji zapraszamy do przyjazdu pociągiem z Jasła 6:37 do Krynicy-Zdrou 9:31
czytaj dalej

8 Krynicki Rajd Rowerowy

1 czerwca 2023 wyruszy z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju 8 edycja Krynickiego Rajdu Rowerowego. Do pokonania w 10 dni będzie dystans 817 km. Grupa liczy 16 uczestników.
czytaj dalej

Małopolska Media World Cup 2023

WYSTARTUJ W ZAWODACH MTB Z DZIENNIKARZAMI Z CAŁEGO ŚWIATA 2 czerwca 2023 Słotwiny Arena Krynica-Zdrój
czytaj dalej

Góra Parkowa jubileusz dla Kryniczan

„Kolej na niedzielę dla mieszkańca” Mieszkańcy Krynicy-Zdrój i okolic w każdą niedzielę miesiąca 2023 r.– od 19 marca aż do 19 grudnia – mogą skorzystać z promocyjnych cen biletów na kolejkę i Rajskie Ślizgawki.
czytaj dalej

Szkolenia w Krynicy-Zdroju

Zapraszamy do udziału w szkoleniach branży turystycznej w Krynicy-Zdroju I Profesjonalna obsługa klientów II Efektywna sprzedaż III Skuteczny marketing przedsiębiorstwa
czytaj dalej

7 Krynicki Rajd Rowerowy 2022

1 czerwca 2022 po raz siódmy rozpoczniemy przejazd rowerowy z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju. Dwa kurorty turystyczne - morze i góry w myśl naszego hasła przewodniego "Krynica jest jedna a miasta są dwa".
czytaj dalej

VI Krynicki Rajd Rowerowy 2021

VI Krynicki Rajd Rowerowy odbędzie się w dniach 2 - 13 czerwca 2021 roku. W myśl hasła "Krynica jest jedna, a miasta są dwa" przejedziemy znad morza z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju. Tym razem trasa będzie przebiegać wzdłuż wschodnich granic z Rosją, Litwą, Białorusią i Ukrainą.
czytaj dalej

Bon turystyczny

Skorzystaj z Bonu Turystycznego płacąc za usługi hotelarskie w Krynicy-Zdroju. Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego bonu, ważnego do końca marca 2022 r.
czytaj dalej

V Krynicki Rajd Rowerowy

V Krynicki Rajd Rowerowy odbędzie się w dniach 28 maj - 7 czerwca 2020 roku. W myśl hasła "Krynica jest jedna, a miasta są dwa" trasa przebiegać będzie znad morza z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju.
czytaj dalej