Góra Parkowa jubileusz dla Kryniczan

W ośrodku turystycznym PKL na Górze Parkowej trwa rok jubileuszowych niespodzianek, z których do tej pory mógł korzystać każdy. Tym razem jednak spółka pod hasłem: „Kolej na niedzielę dla mieszkańca” przygotowała propozycję dedykowaną lokalnej społeczności. Mieszkańcy Krynicy-Zdrój i okolic w każdą niedzielę miesiąca – od 19 marca aż do 19 grudnia – skorzystają z promocyjnych cen biletów.

Właśnie w ten dzień dla mieszkańców bilety na Górę Parkową będą w cenie 15 złotych. Dodatkowo również w niedzielę istnieje możliwość zakupu 10-przejazdowego karnetu na Rajskie Ślizgawki za 22 złote.

Regulamin akcji promocyjnej

Parkowa23
Parkowa10

Odwiedzający ośrodek PKL mogą skorzystać z wielu ciekawych atrakcji retro. Na szczyt legendarnej góry dotrzemy historycznymi i odresturowanymi wagonikami pochodzącymi z lat 30. XX wieku. Ale nie tylko przejazd zabytkowymi wagonikami kolei pozwoli nam na podróż do przeszłości! Na wzniesieniu czekają na nas Parkowa Restauracja oraz Kawiarnia, których menu bazuje na daniach z tamtego czasu. Wystrój wnętrz tych miejsc również nawiązuje do przeszłości i niezapomnianego stylu art deco, który królował w ubiegłym wieku.
Dodatkowo w sezonie letnim tuż przy budynku górnej stacji kolei linowo-terenowej PKL znajduje się kompleks Rajskich Ślizgawek oraz zjeżdżalnia pontonowa.
Na szczycie Góry Parkowej w miniaturze wagonu kolei znajduje się fotobudka, w której turyści będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle wybranej starej fotografii z Krynicy-Zdrój.