Off Road

Adres: Krynica-Zdrój i okolice

Telefon: 606 408 224
Off Road
zobacz na mapie

Opis

OFF ROAD w KRYNICY I OKOLICY

Wycieczki off road
Off road jest nie tylko dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki i poprawić umiejętności jazdy samochodem w terenie. To również alternatywna forma ciekawej wycieczki turystyczno – krajoznawczej, na którą można wybrać się z rodziną, znajomymi czy przyjaciółmi.
W tej odsłonie off roadu proponujemy spędzenie czasu na łonie natury z pięknymi widokami. Dzięki samochodom terenowym docieramy w miejsca urokliwe, zaciszne, niejednokrotnie o ciekawej historii. Korzystając z piękna otaczającej przyrody, z dala od tłumu i zgiełku miast, można na chwilę zapomnieć o wszechobecnym pośpiechu.
Jednym z miejsc które możemy odwiedzić jest cerkiew wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Będzie również okazja aby zobaczyć miejsca po wysiedlonych, nieistniejących już wsiach, w których można dostrzec jeszcze ruiny, cmentarze czy przydrożne kapliczki. Taka wycieczka to niewątpliwie ciekawa lekcja historii i przyrody dla każdego.
Dodatkową atrakcją może być wspólne przygotowanie ogniska i pieczenie kiełbasek, gdzie wymierną korzyść stanowi przyroda, a czas spędzony przy ognisku, na pewno na długo pozostanie w pamięci każdego.

Zapraszamy z nami na Beskidzkie Safari

Zobacz inne: