Escape room

Adres: Kraszewskiego 47, Krynica-Zdrój

Telefon: 660 313 091

sugerowana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna

Godziny otwarcia: 10:00 - 21:00

Escape room
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy do 3 pokoi gier związanych z różną tematyką i zadaniami. Podejmij wyzwanie i spróbuj wydostać się z każdego z nich!

Escape Room Krynica to znakomita gra, która została przeniesiona ze świata wirtualnego do rzeczywistości! Gracz zostaje wrzucony w wir wydarzeń i sam musi rozwikłać zagadki, by wydostać się z pokoju. Zagadki to tylko cześć tego, co może Was tam spotkać, gdyż scenarzyści pokoi wymyślili całe mnóstwo tajemnic i łamigłówek oraz gier zręcznościowych do rozwiązania, ale najsilniejszym bodźcem będzie nieubłaganie uciekający czas! Co się stanie kiedy zegar pokaże 00:00:00?

Poznaj tajemnice, rozwiąż łamigłówki i spróbuj się wydostać z naszych 3 pokoi gry związanych z różną tematyką i zadaniami!

CUBE
Czy zdołasz wydostać się z sześcianu?

Znajdujecie się w dziwnym pomieszczeniu. W środku sześcianu, którego ściany naszpikowane są wieloma mniejszymi sześcianami. Jeden z nich wyświetla cyfry. Wygląda to jak odliczanie. Widzicie drzwi, ale są zamknięte! Co się stanie, gdy zegar wskaże 00:00:00?

TAJEMNICA FARAONA
Rozwiąż starożytne zagadki

Wejście, którym dostaliście się do wnętrza piramidy zawaliło się! Czy jest inna droga na zewnątrz? Musi być! Po drodze jednak cała masa łamigłówek, pułapek, labiryntów. Tylko dlaczego one znajdują się w piramidzie? Czyżby budowniczowie nie chcieli kogoś z niej wypuścić? Czy była ona więzieniem dla kogoś niebezpiecznego? Tajemnica Faraona nabiera zupełnie nowego wymiaru…

STREFA 51 – pokój aktualnie w przebudowie – otwarcie wakacje 2022
Odkryj tajemnice Roswell

Baza wojskowa STREFA 51 istnieje naprawdę! Czy byłaby potrzebna, gdyby w 1947 roku, w Roswell rozbił się balon meteorologiczny?

Zostajecie skierowani do bazy, aby rozwikłać wszystkie tajemnice i uratować planetę przed zagładą.

Cennik

2 osoby – 120 zł
3 osoby – 150 zł
4 osoby – 180 zł
5 osób – 200 zł
6 osób – 210 zł

EscapeRoom03

Zobacz inne: