Villa Źródło & SPA

Adres: ul. Konfederatów Barskich 10B, Tylicz

Telefon: 502 343 301

Miejsca noclegowe: 40

Ilość pokoi: 11 pokoi: 6x Standard 3os. 2x Studio 4-5os. 3x Apartament 4-5os

Villa Źródło & SPA
zobacz na mapie

Udogodnienia

śniadania
zwierzęta
zabiegi medyczne
wifi
szkolenia
suszarka
spa
sauna
restauracja
płatność kartą
przechowalnia rowerów
przechowalnia nart
pokój zabaw
plac zabaw
pełne wyżywienie
parking
lodówka
klimatyzacja
grill
dostęp do kuchni
czajnik
basen

Opis

Villa Źródło & SPA Przyjazna Rodzinie

To kameralny obiekt z artystycznym sznytem, specjalizujący się w zapewnianiu wspaniałego, rodzinnego i kreatywnego czasu.
W Strefie SPA znajdą Państwo kryty basen 9×5, z przeciwprądem i dyszą masującą, brodzik dla maluszków, jacuzzi, saunę fińską, łaźnię parową, oraz natryski. W Strefie przygotowanej dla dzieciaków mieszczą się dwie sale zabaw: sala multimedialna z xboxem
i bilardem, oraz sala zabaw którą z mobilnych elementów budują dzieciaki (podgląd tej Sali znajduje się na kanale TV w pokojach). Na aktywnych czeka Sala Fitness- z rowerkiem stacjonarnym, bieżnią i gadżetami do ćwiczeń, a także możliwością gry w tenisa stołowego. Przeszklona oranżeria z kominkiem, to cudowne miejsce relaksu o każdej porze roku. Lato w Villi Źródło jest jednak wyjątkowe- odkryty basen, oraz wodny plac zabaw- zapewniają rewelacyjną zabawę. Ogród z altanami i placem zabaw to idealne miejsce do spędzania czasu. Górski strumyk, kuchnia błotna i boisko sportowe nie pozwolą na nudę. Dodatkowo, w okresie sezonu- kreatywne zajęcia animacyjne. Villa Źródło posiada własną autorską pracownię ceramiki, która przygotowuje niesamowite warsztaty. Ponad to liczne zabawy ruchowe, fitness, joga, warsztaty szachowe, zajęcia krawieckie, malarskie, kucharskie, wyjścia do parku linowego, zajęcia z nart biegowych i wiele, wiele innych- w zależności od pory roku.
To co wyróżnia Villę Źródło spośród innych obiektów, to szczera troska o możliwie najlepszy rodzinny wypoczynek, w przyjaznej atmosferze i najwyższym standardzie.

Przeczytaj więcej o Tyliczu

Zobacz inne obiekty w tej kategorii: