U Babci Marysi

Adres: Stróże 235, 33-331 Stróże

Telefon: 18 414 05 77

Miejsca noclegowe: 46

U Babci Marysi
zobacz na mapie

Udogodnienia

śniadania
zwierzęta
wifi
szkolenia
suszarka
restauracja
płatność kartą
przechowalnia rowerów
plac zabaw
pełne wyżywienie
parking
dla osób z niepełnosprawnością
klimatyzacja
grill
czajnik

Opis

Gospodarstwo Pasieczne „Sądecki Bartnik” znajduje się 35 km od Krynicy-Zdroju (kierunek Tarnów).

Domy Gościnne „Miodowy” i „Zielny” to esencja staropolskiej historii kryjąca w sobie ducha przeszłości. Pokoje wyposażone są w oryginalne, odrestaurowane meble, które widziały już nie jedno i pewnie jeszcze wiele zobaczą. Tradycja, ponadczasowość i życie w zgodzie z naturą to wartości, które cenimy wysoko. Zaprojektowaliśmy je i wykonali z intencją stworzenia miejsca na wygodny i przytulny wypoczynek dla rodzin z dziećmi, grup oraz innych turystów. Chcemy aby nasi Goście mogli się cieszyć prawdziwą beztroską, czerpiąc radość z bliskości natury i piękna otoczenia.

W sąsiedztwie budynków znajdują się: Api-domki, muzeum pszczelarskie, „Miodowa Szkoła”, spichlerz, zagroda z licznymi zwierzętami, sklep „Miodowa Spiżarnia”, park Zarembów, ścieżka edukacyjna, plac zabaw, krąg kamienny, altanki i miejsca relaksu.

Lokalizacja i bliskość kurortów takich jak Krynica-Muszyna-Piwniczna Zdrój oraz szlaki piesze i rowerowe Beskidu Niskiego czynią nas jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem, traktując je jako bazę wypadową.

Niespiesznie, tradycyjnie, sielankowo – tak można opisać pobyt w naszym gospodarstwie.

Zapraszamy na krótki i długi wypoczynek, podczas którego postaramy się, abyście poczuli się jak w domu.

Zobacz inne obiekty w tej kategorii: