Go2Krynica

Adres: Krynica-Zdrój

Telefon: 732 190 749

Telefon 2: 502 353 304

Miejsca noclegowe: 50

Ilość pokoi: 12 apartamentów

Go2Krynica
zobacz na mapie

Udogodnienia

wifi
suszarka
parking
lodówka
dostęp do kuchni
czajnik
aneksy kuchenne

Opis

Go2Krynica to projekt stworzony przez naszą rodzinę, który umożliwia dostęp do 12 wygodnych apartamentów w pięciu różnych lokalizacjach, położonych w samym centrum Krynicy-Zdroju. Z ogromnym zaangażowaniem zadbaliśmy o każdy detal, ponieważ rozumiemy, jak istotny jest komfortowy wypoczynek w miejscu, gdzie niczego nie brakuje. Inspirację do urządzenia naszych wnętrz czerpiemy przede wszystkim z natury. Pragniemy promować lokalne piękno flory i fauny naszego pięknego Beskidu, dlatego też polecamy nasze noclegi tym, którzy cenią klimat eko-etno oraz przestrzenne wnętrza o wysokim standardzie.

Różnorodne metraże i lokalizacje naszych apartamentów doskonale odpowiadają oczekiwaniom zarówno osób, które planują spacerować po słynnym krynickim Deptaku do późnych godzin wieczornych i aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, jak i dużych rodzin oraz grup znajomych, które mają zamiar odkrywać uroki malowniczych szlaków Beskidu Sądeckiego.

Dla naszych małych Gości bezpłatnie udostępniamy łóżeczka, krzesełka do karmienia oraz wanienki do kąpieli, aby zapewnić im wygodę i bezpieczeństwo podczas pobytu.

Zobacz inne obiekty w tej kategorii: