Dla aktywnych

Dla miłośników narciarstwa biegowego oferujemy: trzy trasy „ U Leśników” na zboczu Jaworzyny Krynickiej, pętla na stadionie piłkarskim w samym centrum uzdrowiska, trasy na szczycie Góry Parkowej oraz pętle w Tyliczu w Osadzie Turystycznej „Domki w Lesie”.

Foto-Narty-biegowe-baner
Foto-Ponton

Ale Krynica to nie tylko narty…

Lodowisko, gdzie można przez cały rok – bez względu na aurę – pościgać się na łyżwach oraz przeżywać emocje podczas meczy hokejowych. Tuż obok poczujesz wiatr we włosach zjeżdżając na saneczkach kilometrową sankostradą. Nawet rozgrywki golfowe w Krynicy-Zdroju nie stanowią problemu na 18 dołkowym Mini Golf Parku lub na większym 36-dołkowym Mini Golf Clubie. Dla poszukujących mocniejszych wrażeń polecamy Krynicki Park Linowy oferujący trasy od najłatwiejszych dla najmłodszych do trasy extreme dla naprawdę wymagających. Znajdująca się tuż obok Leśna Arena Paintballowa wyzwoli w Tobie instynkt przetrwania. A może chcesz spróbować jazdy konnej po Beskidach? Jeśli chcesz poczuć się jak Robert Kubica to Tor Gokartowy w Tyliczu spełni Twoje oczekiwania. Tuż nieopodal Krynicy na rzece Poprad spłyniesz pontonem lub kajakiem rozkoszując się dziką naturą.

Nie sposób na koniec nie wspomnieć o licznych szlakach Beskidu Sądeckiego, dostarczających niesamowitych wrażeń bardziej i mniej wytrawnym amatorom pieszych wypraw. Trasy te są przystosowane do uprawiania nordic walking oraz kolarstwa górskiego. Osiem tematycznych tras rowerowych MTB wokół Krynicy to 125 kilometrów oznakowanych tras w terenie o łącznym przewyższeniu ponad 4500 metrów. W Bike Parku w Słotwinach pozjeżdżasz na profesjonalnych czterech trasach zjazdowych o łącznej długości 10 kilometrów. Dla spokojniejszych doznań proponujemy łagodniejsze, rodzinne trasy Velo Krynica.

Zapraszamy również na nową formę aktywności połączonej ze zdobywaniem wiedzy czyli questy – gry terenowe po Krynicy, Tyliczu jak i Muszynie.  Wspaniała zabawa na świeżym powietrzu dla każdego – bez względu na wiek.

                                  Jeżeli aktywnie to tylko w Krynicy-Zdroju
Foto-rowery-szosa-panorama

Inne aktywności

sprawdź