Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference****

Adres: Czarny Potok 65, Krynica-Zdrój

Telefon: 18 530 3001

Miejsca noclegowe: 594

Ilość pokoi: 236 klimatyzowanych pokoi

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference****
zobacz na mapie

Udogodnienia

śniadania
zwierzęta
zabiegi medyczne
wifi
szkolenia
suszarka
spa
sauna
restauracja
płatność kartą
przechowalnia rowerów
przechowalnia nart
pokój zabaw
plac zabaw
pełne wyżywienie
parking
dla osób z niepełnosprawnością
lodówka
klimatyzacja
grill
czajnik
basen

Opis

Z jednej strony malownicze otoczenie beskidzkiej doliny, delikatnie szumiący potok przepływający przez hotel i górskie szlaki tuż za progiem. Z drugiej – piękne wnętrza, restauracje i bary, Łaźnie Zdrojowe, 13 gabinetów SPA, centrum rehabilitacji z zabiegami leczniczymi, basen, mini golf, strefy relaksu nad potokiem, prywatna plaża, kręgielnia, chata góralska z paleniskiem i regionalną muzyką na żywo, Gaming Room z VR i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych w hotelowym Kids Clubie.

Dysponujemy  236 komfortowymi pokojami a każdy wyposażony jest w: klimatyzację, telewizor z szeroką gamą programów telewizyjnych, w tym HBO i Canal+, bezprzewodowy Internet Wi-Fi, jednorazowy zestaw napoi na powitanie, zestaw kawowy, sejf, suszarkę do włosów, ręczniki i szlafroki. Nowoczesne wyposażenie hotelu oraz położenie w atrakcyjnej lokalizacji u podnóża Jaworzyny Krynickiej daje nieograniczone możliwości organizacji imprez firmowych. Posiadamy multimedialne, dzielone modułowo sale konferencyjne, trzy sale restauracyjne które idealnie nadają się do organizacji spotkań dla grup liczących do 500 uczestników.

Odwiedź nas i odkryj wymarzone miejsce do organizacji wyjazdów firmowych i wypoczynku w polskich górach.

Dodatkowo w obiekcie:

Kids Club , Sal gier z automatami, Kręgielnia, Mini Golf, Gaming Room z wirtualną rzeczywistością, Plaża w sezonie letnim, Strefa LuzBluz z barem, ogniskiem, hamakami i leżakami, Centrum Rehabilitacji Czarny Potok Krynica MED.

Zobacz inne obiekty w tej kategorii: