01-Eris-Krynica-Zdroj 02-Eris-Krynica-Zdroj-zew 03-Eris-Krynica-Zdroj-restauracja 04-Eris-Krynica-Zdroj-restauracja2 05-Eris-Krynica-Zdroj-pokoj1 06-Eris-Krynica-Zdroj-pokoj2 07-Eris-Krynica-Zdroj-pokoj3 08-Eris-Krynica-Zdroj-pokoj4 09-Eris-Krynica-Zdroj-bawialnia 10-Eris-Krynica-Zdroj-basen 11-Eris-Krynica-Zdroj-silownia 12-Eris-Krynica-Zdroj-taras
 

 

Dr Irena Eris

www.drirenaerisspa.com/krynica

 

ul. Czarny Potok 30

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

33-380 Krynica-Zdrój

tel: 18 472 3500    

Ilość miejsc ogółem:

138

 

Zabiegi medyczne

a

Pokoje 1os

-  

SPA&Welness

a

Pokoje 2os

48

 

Basen

a

Pokoje 3os

-

 

Jacuzzi

a

Pokój studio

-

 

Sauna

a

Apartamenty

12

 

Niepełnosprawni

a

Sale Konferencyjne

2

 

WI-FI

a

Miejsca Parkingowe

30

 

Akceptacja zwierząt

-

Śniadania

a

 

Karty płatnicze

a

Pełne Wyżywienie

a

 

Pokój zabaw

a

Aneksy Kuchenne

-

 

Plac zabaw

a

Dostęp do kuchni

-

 

Lodówka

a

Kawiarnia

a

 

Sejf

a

Restauracja

a

 

Grillowanie

a

 

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój położony jest w dolinie Czarnego Potoku u stóp Jaworzyny Krynickiej. To miejsce dla osób, które chcą poświęcić swój wolny czas odnowie biologicznej i cenią sobie luksus oraz najwyższą jakość usług. Nasz hotel SPA w górach to również oferta dla osób, które chcą uciec od tłumu ludzi i zgiełku wielkich miast.

Dla gości przygotowaliśmy 60 komfortowych pokoi i apartamentów. Z każdego balkonu rozpościera się malowniczy widok na panoramę Beskidu Sądeckiego. Nad pasmem gór wyróżnia się szczyt Jaworzyny Krynickiej, z pnącą się po jej zboczu kolejką gondolową. Wypoczynek w górach to okazja, by połączyć liczne zabiegi regenerujące ciało i kojące ducha z niezapomnianymi wrażeniami z wędrówek górskimi szlakami turystycznymi, które zachwycą pięknym krajobrazem nie tylko miłośników gór. Okoliczne zabytki i atrakcje regionalne urozmaicą pobyt w naszym hotelu SPA. Serdecznie zapraszamy.