Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-01 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-02 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-03 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-04 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-05 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-06 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-07 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-08 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-09 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-10 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-11 Lesna-Polana-Krynica-Zdroj-12
 

 

DW Leśna Polana

www.lesna-polana.eu

 

ul. Świdzińskiego 37

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

33-380 Krynica-Zdrój

tel: 18 888 0050

Ilość miejsc ogółem:

50

 

Zabiegi medyczne

-

Pokoje 1os

4

 

SPA&Welness

-

Pokoje 2os

6

 

Basen

-

Pokoje 3os

6

 

Jacuzzi

-

Pokój rodzinny

1

 

Sauna

a

Apartamenty

2

 

Niepełnosprawni

a

Sale Konferencyjne

1

 

WI-FI

a

Miejsca Parkingowe

17

 

Akceptacja zwierząt

-

Śniadania

a

 

Karty płatnicze

a

Pełne Wyżywienie

a

 

Pokój zabaw

-

Aneksy Kuchenne

a

 

Plac zabaw

-

Dostęp do kuchni

-

 

Lodówka

-

Kawiarnia

-

 

Sejf

-

Restauracja

-

 

Grillowanie

a


Ośrodek "Leśna Polana" jest malowniczo położonym, na słonecznym stoku góry Jasiennik, obiektem o pięknej architekturze (odległość do centrum Krynicy wynosi ok. 600 m). Prowadzimy całoroczną działalność gwarantując wspaniały wypoczynek, wyciszenie, relaks . Nasz ośrodek jest doskonałym miejscem na pobyty rekreacyjne i spotkania rodzinne, o każdej porze roku, w pokojach o wysokim standardzie. Zapraszamy na wczasy, noclegi, pobyty weekendowe, konferencje, pobyty świąteczne i lecznicze, rekolekcje, pielgrzymki, przyjęcia okolicznościowe, zielone i białe szkoły. W ośrodku Leśna Polana możesz uciec od zgiełku dnia codziennego, wyciszyć się duchowo, skupić się na modlitwie i kontemplacji a także zadbać o swoje zdrowie oraz rewelacyjnie wypocząć m.in. dzięki SPA które znajduje się na terenie obiektu.

Leśna Polana funkcjonuje od lat, miała zaszczyt gościć w swoich progach m.in. Jana Kiepurę. W ostatnich latach Leśna Polana przeszła cudowną metamorfozę, generalny remont ośrodka spowodował, że warunki i standard wypoczynku są na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz wypocząć postaw na „Leśną Polanę". Serdecznie zapraszamy.