Echo-w-Krynicy-Zdroju-01 Echo-w-Krynicy-Zdroju-02 Echo-w-Krynicy-Zdroju-03 Echo-w-Krynicy-Zdroju-04 Echo-w-Krynicy-Zdroju-05 Echo-w-Krynicy-Zdroju-06 Echo-w-Krynicy-Zdroju-07
 

 

ECHO

www.echo.krynica.com.pl

 

ul. Zieleniewskiego 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

33-380 Krynica-Zdrój

tel: 18 471 5545

Ilość miejsc ogółem:

55

 

Zabiegi medyczne

a

Pokoje 1os

-

 

SPA&Welness

-

Pokoje 2os

4

 

Basen

-

Pokoje 3os

-

 

Jacuzzi

-

Pokój studio

10

 

Sauna

a

Apartamenty

4

 

Niepełnosprawni

-

Sale Konferencyjne

1

 

WI-FI

a

Miejsca Parkingowe

16

 

Akceptacja zwierząt

-

Śniadania

a

 

Karty płatnicze

a

Pełne Wyżywienie

a

 

Pokój zabaw

-

Aneksy Kuchenne

-

 

Plac zabaw

a

Dostęp do kuchni

-

 

Lodówka

a

Kawiarnia

-

 

Sejf

-

Restauracja

-

 

Grillowanie

a

 

Ośrodek Wypoczynkowy „ECHO" w Krynicy-Zdroju usytuowany jest wśród drzew nad brzegiem potoku przecinającego malowniczą dolinkę zbocza góry Huzary.

Zapraszamy tu strudzonych wielkomiejskim gwarem, służbowo podróżujących i wszystkich tych, dla których cisza i spokójsą warunkiem dobrego wypoczynku.

Pokoje z dostępem do internetu, domowa kuchnia, zaplecze rekreacyjne i dyskretna obsługa „ECHA" znacznie podnoszą jakość spędzanego tu czasu.

Oddzielone od części hotelowej sale konferencyjno-klubowe wyposażone w standardowy sprzęt sprzyjają organizacji szkoleń i narad. Nasi goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu. Zarówno grupom, jak i gościom indywidualnym proponujemy spędzanie wolnych wieczorów przy grillu w stylowej Altanie u Jana położonej w kameralnym lasku nad wijącym się w dole strumykiem.

Specjalnością „ECHA" jest organizowanie bankietów i niezapomnianych przyjęć okolicznościowych. Nasz popisowy numer to biesiady z kapelą regionalną i pieczonym prosiakiem. Zapraszamy!