Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-01 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-02 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-03 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-04 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-05 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-06 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-07 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-08 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-09 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-10 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-11 Hotel-Stefania-w-Krynicy-Zdroju-12

 

 

Stefania***

www.hotelstefania.pl

 

ul. Piłsudskiego 13

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

33-380 Krynica-Zdrój

tel: 18 472 5110

Ilość miejsc ogółem:

20

 

Zabiegi medyczne

-

Pokoje 1os

2

 

SPA&Welness

-

Pokoje 2os

6

 

Basen

-

Pokoje 3os

2

 

Jacuzzi

-

Pokój studio

-

 

Sauna

-

Apartamenty

-

 

Niepełnosprawni

-

Sale Konferencyjne

1

 

WI-FI

a

Miejsca Parkingowe

10

 

Akceptacja zwierząt

-

Śniadania

a

 

Karty płatnicze

a

Pełne Wyżywienie

-

 

Pokój zabaw

-

Aneksy Kuchenne

-

 

Plac zabaw

-

Dostęp do kuchni

-

 

Lodówka

a

Kawiarnia

a

 

Sejf

a

Restauracja

-

 

Grillowanie

-

W naszym hotelu będziecie Państwo mogli po przystępnych cenach wynająć pokój na okres pobytu w Krynicy-Zdroju. Zapewniamy wysoki standard usług i miłą obsługę hotelową.

Hotel Stefania usytuowany jest w samym centrum miasta i stanowi znakomitą bazę wypadową do wycieczek po Krynicy-Zdroju i okolicach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i przeglądnięcia zdjęć hotelu. Liczymy, że ta strona internetowa zachęci Państwa do skorzystania z naszych usług.