16-Krynicki-Park-Linowy
 
    20-Krynicki-Park-Linowy-mapa-dojazduPark linowy to wspaniała forma aktywnego spędzania wolnego czasu wywodząca się z Francji. Jest to system platform, zawieszonych na drzewach, połączonych różnymi przeszkodami. Ich pokonanie dostarcza dużej dawki adrenaliny. To świetna zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych. Park zbudowany został tak, aby osoby o mniejszej niż przeciętna sprawności fizycznej mogły przejść wszystkie przeszkody.
 
CZYNNE CAŁY ROK
660 313 091
604 483 578

                                                       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                                                                                          www.parklinowykrynica.pl

01-Krynicki-Park-Linowy

  

Krynicki Park Linowy położony jest w malowniczym lesie u podnóży Jaworzyny Krynickiej, przy drodze w kierunku dolnych stacji wyciągów narciarskich nr. II i IV (droga na Izwór). Obok parku przebiega główny, czerwony szlak, prowadzący na Jaworzynę.02-Krynicki-Park-Linowy

W skład atrakcji linowych parku wchodzą w sumie 107 przeszkód (8 tras linowych: od tras dla maluchów, po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń, jak również odrębna trasa zjazdowa o sumie zjazdów ponad 260m).

Niezapomnianych wrażeń dostarczy również SKOK WAHADŁOWY zwany inaczej BIG SWING.
Zapraszamy chętnych na wspinaczkę skałkową na profesjonalnej ściance wspinaczkowej.
Na terenie parku przygotowano także zaplecze dla maluchów – m. in. mini plac zabaw, trampolina.

Krynicki Park Linowy jest doskonałym miejscem do urządzenia pikników rodzinnych, gdzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanego miejsca grillowego.

03-Krynicki-Park-Linowy

 

TRASA-BABEL

 

TRASA BĄBEL dla najmłodszych bez ograniczenia wieku. Trasa powieszona na niewielkiej wysokości, całkowicie okryta siatkami zabezpieczającymi. 

 

logo-pomaranczowe-park-linowyNOWOŚĆ 2015 !! - TRASA MALUCH
Trasa przygotowana specjalnie dla najmłodszych klientów parku linowego. Zastosowany na niej został system zabezpieczeń jak na trasach profesjonalnych (uprząż z karabinkami). Platformy są zainstalowane bezpośrednio nad ziemią, co pozwala na ciągłą kontrolę poczynań dziecka. Rodzic idący obok trasy może stać się instruktorem, a dziecko w bezpiecznych warunkach uczy się zasad bezpiecznego poruszania się po trasach. Zabawę na tej trasie może rozpocząć nawet 3-letni brzdąc.
  

15-Krynicki-Park-Linowy

 
Trasa niska
Trasa niska została przygotowana specjalnie dla najmłodszych, a także dla osób z lękiem wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 1,5-2m nad ziemią.

 

16-Krynicki-Park-LinowyTrasa średnia
Trasa średnia przeznaczona jest zarówno dla starszych dzieci, jak i osób dorosłych. Przeszkody na trasie znajdują się na wysokości ok. 4 metrów. Jest to trasa o średnim stopniu trudności, zaprojektowana specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę w parku linowym.

 

logo-niebieskie-park-linowy
NOWOŚĆ 2015 !!! Trasa średnia - niebieska

Nowa trasa ze średnim poziomem trudności. Przystępna dla każdego, z nowymi, ciekawymi przeszkodami oraz malowniczymi zjazdami nad strumieniem górskim. W porównaniu do trasy zielonej minimalnie dłuższa i trudniejsza.
 

 

17-Krynicki-Park-LinowyTrasa wysoka
Trasa wysoka przeznaczona jest dla osób, które nie boją się wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są na wysokości od 8 do 10 metrów nad ziemią. Jest to trasa o podwyższonym stopniu trudności, na który wpływa nie tylko wysokość, jak i rodzaj zastosowanych przeszkód.

 

18-Krynicki-Park-Linowy
Trasa zjazdowa

Trasa zjazdowa składa się głównie ze zjazdów tyrolkowych (najdłuższy z nich wynosi 120m) oraz 3 przeszkód dodatkowych. Łączna długość zjazdów wynosi ponad 260 m. 

 

logo-extreme-park-linowy
Trasa ekstremalna

Trasa ekstremalna przeznaczona jest dla miłośników nieco bardziej ekstremalnych przeżyć. Trasa składa się z 19 przeszkód, które w niektórych miejscach sięgają nawet 15 m wysokości. Średni czas przejścia trasy wynosi około godziny.  

19-Krynicki-Park-Linowy
BIG SWING
(skok wahadłowy)

Uczestnik zostaje podciągnięty na wysokość ok. 16m i oddaje skok w trajektorii wahadła nad urwiskiem. DUŻA DAWKA ADRENALINY!!!!

 

 

ORGANIZACJA IMPREZ INTEGRACYJNYCH

Park Linowy, jak i jego otoczenie, są odpowiednim miejscem do przeprowadzenia zjazdów, spotkań i imprez integracyjnych. Organizujemy imprezy przeznaczone dla korporacji, mniejszych firm, jak również dla osób indywidualnych przebywających na terenie Krynicy-Zdrój i jej okolic.
Poza zabawą i rywalizacją w parku linowym organizujemy zabawy zręcznościowe, zabawy integracyjne, turnieje strzeleckie (strzelnica myśliwska, paintball) i wiele innych. Imprezy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę i gwarantujemy udaną zabawę!

Krynicki Park Linowy

 

Park Linowy grupy

 

Dzieci w Parku Linowym

 

Park Linowy w Krynicy-Zdroju