01Gora-Parkowa-Krynica-pokoje 02Gora-Parkowa-Krynica-pokoje 03Gora-Parkowa-Krynica-pokoje 04Gora-Parkowa-Krynica-pokoje 05Gora-Parkowa-Krynica-pokoje 06Gora-Parkowa-Krynica-pokoje 07Gora-Parkowa-Krynica-pokoje 08Gora-Parkowa-Krynica-pokoje
 

 

Polskie Koleje Linowe

www.pkl.pl

 

ul. Nowotarskiego 1

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

33-380 Krynica-Zdrój

tel: 18 471 2262

Ilość miejsc ogółem:

10

 

Zabiegi medyczne

-

Pokoje 1os

-

 

SPA&Welness

-

Pokoje 2os

2

 

Basen

-

Pokoje 3os

2

 

Jacuzzi

-

Pokój studio

-

 

Sauna

-

Apartamenty

-

 

Niepełnosprawni

-

Sale Konferencyjne

-

 

WI-FI

a

Miejsca Parkingowe

4

 

Akceptacja zwierząt

-

Śniadania

-

 

Karty płatnicze

-

Pełne Wyżywienie

-

 

Pokój zabaw

-

Aneksy Kuchenne

a

 

Plac zabaw

a

Dostęp do kuchni

a

 

Lodówka

a

Kawiarnia

a

 

Sejf

-

Restauracja

a

 

Grillowanie

a

 

Centrum Krynicy "Pokoje gościnne na Górze Parkowej"

Pokoje gościnne, które Państwu oferujemy znajdują się w samych centrum Krynicy na górnej stacji kolei na Górę Parkową, która jest terenem popularnego Parku Zdrojowego z licznymi drogami spacerowymi i ścieżkami zdrowia. Na górnej stacji kolei znajdują sie liczne atrakcje zarówno teren zabaw dla dzieci i nie tylko dla nich, na które składaja sie "Rajskie Ślizgawki"- zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności oraz zjeżdżalnia pontonowa. Zimą zapraszamy wszystkie dzieci do przedszkola narciarskiego, gdzie każdy maluch pozna podstawy narciarstwa i spędzi czas na zabawie.

Do Państwa dyspozycji mamy łącznie 10 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, czajnik bezprzewodowy, lodówkę oraz podstawowe naczynia, ponadto dla wszystkich gości dostępny jest aneks kuchenny. Na terenie obiektu działa Internet bezprzewodowy (wi-fi). W budynku znajduje się również restauracja. Dla gości pokoi gwarantujemy miejsca parkingowe.

Dla gości cena za korzystanie z kolei 1 zł (bilet w jedną stronę)

Serdecznie zapraszamy.

 

{googleMaps lat=49.415551 long=20.966674 label="Krynica-Zdrój"

width=100% height=360 add_p=1}