01-Jagiellonka-Krynica-Zdroj 02-Jagiellonka-bufet-Krynica-Zdroj 03--Jagiellonka-konferencje-Krynica-Zdroj 04-Jagiellonka-stolowka-Krynica-Zdroj 05-Jagiellonka-taras-Krynica-Zdroj 06-Jagiellonka-recepcja-Krynica-Zdroj 07-Jagiellonka-zabiegi-Krynica-Zdroj 08-Jagiellonka-pokoj-Krynica-Zdroj 09-Jagiellonka-pokoj-Krynica-Zdroj 10-Jagiellonka-pokoj-Krynica-Zdroj 11-Jagiellonka-masaz-Krynica-Zdroj 12-Jagiellonka-zabieg-Krynica-Zdroj

 

 

JAGIELLONKA***

www.nat.pl

 

ul. Piłsudskiego 24

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

33-380 Krynica-Zdrój

tel: 18 471 2783    

Ilość miejsc ogółem:

148

 

Zabiegi medyczne

a

Pokoje 1os

19  

SPA&Welness

-

Pokoje 2os

21

 

Basen

-

Pokoje 3os

13

 

Jacuzzi

-

Pokój studio

12

 

Sauna

-

Apartamenty

1

 

Niepełnosprawni

-

Sale Konferencyjne

1

 

WI-FI

a

Miejsca Parkingowe

25

 

Akceptacja zwierząt

a

Śniadania

a

 

Karty płatnicze

a

Pełne Wyżywienie

a

 

Pokój zabaw

a

Aneksy Kuchenne

a

 

Plac zabaw

-

Dostęp do kuchni

-

 

Lodówka

a

Kawiarnia

-

 

Sejf

-

Restauracja

a

 

Grillowanie

-

 

Hotel*** JAGIELLONKA

Położony w centrum uzdrowiska, stanowi doskonały punkt do zwiedzania okolic. Amatorów „białego szaleństwa” ucieszy wiadomość, że zaledwie 200 m od ośrodka znajduje się wyciąg narciarski o długości 400 m (stok oświetlony i ratrakowany)oraz w odległości około 2 km – kompleks wyciągów narciarskich na Słotwinach. Natomiast w odległości 6 km znajduje się SN Jaworzyna Krynicka (1114 m n.p.m.) z rozległymi trasami narciarskimi, naśnieżanymi i ratrakowanymi (wyjazd kolejką gondolową). „Jagiellonka” to doskonałe miejsce na wczasy , pobyt profilaktyczno – leczniczy, odnowę biologiczną, wczasy grupowe, szkolenia, konferencje, bankiety, imprezy integracyjne, pobytu weekendowe i wiele innych form wypoczynku zarówno latem jak i zimą. NOWOŚĆ! Taras widokowy. W pobliżu hotelu „Jagiellonka „ znajdą Państwo wiele atrakcji m.in. pijalnię wody „Jan”, Główną Pijalnię Wód, Park Zdrojowy, stację kolejki szynowej na Górę Parkową, basen, lodowisko, korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów.